План работы на зімовыя канікулы

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

___________  В.В. Майсюк

____________ 2020 г.

 

План работы

на зімовыя канікулы

26.12.2020 – 09.01.2021 года

Дата

Мерапрыемствы

Удзельнікі

(класы)

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

26.12

Навагодні ранішнік “Прыгоды ў казачным царстве”

2

10.00

2 паверх

Кабінет № 12

Якімовіч В.В.

Навагодні КВЗ

4

10.00

2 паверх

Кабінет № 11

Стральчук Л.Ф.

Свята “Цуда ад Дзеда Мароза”

6

10.00

3 паверх

Кабінет № 21

Жэлянгоўская Л.В.

Інтэлектуальная гульня “Навагодні перапалох”

11

10.00-11.00

3 паверх

Кабінет № 20

Міцкевіч М.У.

Навагодні ранішнік

 “У снежным царстве”

1

11.00

2 паверх

Кабінет № 10

Зельманчук М.П.

Навагодні ранішнік “На парозе Новы год”

3

10.40

 

2 паверх

Кабінет № 14

Скрабец Н.М.

Навагодняя віктарына “Сустракаем Новы год весела і з гумарам”

10

11.00

 

3 паверх

Кабінет № 28

Вярэніч М.А.

Гульня-падарожжа “У госці да Дзеда Мароза”

5

11.30

 

3 паверх

Кабінет № 19

Галавач А.Ю.

Забаўляльная праграма “Мы сустракаем Новы год”

7

11.30

 

3 паверх

Кабінет № 23

Дзенісовіч А.М.

Навагодні агеньчык  

“А цуды ўсё-такі збываюцца!”

8

9.30

 

3 паверх

Кабінет № 25

Аўсянік В.В.

Віртуальная экскурсія  ў Рэзідэнцыю Дзеда Мароза

9

11.30

3 паверх

Кабінет № 26

Прындзюк Ф.А.

28.12

КТС “Калядны падарунак”

6

10.00

3 паверх

Кабінет № 20

Жэлянгоўская Л.В.

Выстава “Зімушка-зіма”

2,4

10.00

2 паверх

Скрабец А.М.

Віктарына “Навагодняя”

7

10.00

3 паверх

Кабінет № 23

Дзенісовіч А.М.

29.12

Спаборніцтвы па гімнастыцы

7-11

10.00

Спартыўная зала

Скулавец І.У.

Аўсянік В.В.

Выстава малюнкаў

“У нас свята”

3

10.00

2 паверх

Кабінет № 14

Скрабец Н.М.

Віктарына  “Свет вакол мяне”

4

10.00

2 паверх

Кабінет № 14

Стральчук Л.Ф.

30.12

Віктарына “Навагоднія забавы”

10

10.00

3 паверх

Кабінет № 28

Вярэніч М.А.

Інтэлектуальная гульня “Поле цудаў”

1-3

10.00

2 паверх

Кабінет № 12

Астапчук М.В.

Дыспут “2021 год: якім ён будзе для нас?”

9

11.00

3 паверх

Кабінет № 25

Прындзюк Ф.А.

Навагодні фестываль “У казачнай краіне”

5

12.00

3 паверх

Кабінет № 25

Галавач А.Ю.

Спаборніцтвы па гімнастыцы сярод дзяўчынак

7-11

10.00

Спартыўная зала

Скулавец І.У.

Аўсянік В.В.

Занятак з элементамі трэнінгу “Стрэс і як яго пазбегнуць”

9

10.00

№ паверх №22

Грышчук Г.І.

31.12

Адкрыты мікрафон “Кім быць? Якім быць?”

9-11

10.00

3 паверх

Кабінет № 26

Прындзюк Ф.А.

Творчая майстэрня “Чароўная саломка”

 

2,4

10.00

2 паверх

Кабінет № 14

Скрабец А.М.

Зімовыя гульні і забавы

1

10.00

2 паверх

Кабінет № 14

Зельманчук М.П.

Фальклорна-пазнавальная гульня “Ой, калядачкі!”

8

10.00

3 паверх

Кабінет № 23

Аўсянік В.В.

04.01

Ролевая гульня “Шчодры вечар”

6

10.00

3 паверх

Кабінет № 20

Жэлянгоўская Л.В.

Конкурс малюнкаў “Казачнае царства”

1-3

10.00

2 паверх

Астапчук М.В.

Зімовыя забавы ў загадках і рэбусах

7

10.00

3 паверх

Кабінет № 23

Дзенісовіч А.М.

Спаборніцтвы па армрэслінгу

4-5

6-7

10.00

11.00

Спартыўная зала

Скулавец І.У.

Аўсянік В.В.

05.01

Спартландыя “Вясёлыя старты”

4

10.00

Спартыўная зала

Стральчук Л.Ф.

Конкурс вырабаў “Вясёлыя майстры”

3

10.00

2 паверх

Кабінет № 14

Скрабец Н.М.

Спаборніцтвы па армрэслінгу

8-11

10.00

Спартыўная зала

Скулавец І.У.

Аўсянік В.В.

06.01

Кіналекторый “Здаровы лад жыцця—гэта модна”

9-11

10.00

3 паверх

Кабінет № 26

Прындзюк Ф.А.

Віктарына “Зімовая фантазія”

5

10.00

3 паверх

Кабінет № 21

Галавач А.Ю.

Вусны часопіс “Нараджэнне Хрыстова. Гісторыя свята”

10

10.00

3 паверх

Кабінет № 28

Вярэніч М.А.

Інтэрактыўная гульня “Прыгажосць і здароўе”

 

10-11

10.00

3 паверх

Кабінет № 28

Грышчук Г.І.

08.01

Эрудыт-шоў “Гэта мы не праходзілі”

8

10.00

3 паверх

Кабінет № 23

Аўсянік В.В.

Час чытання  “У гасцях у казкі”

2

10.00

2 паверх

Кабінет № 12

Якімовіч В.В.

09.01

Выстава-калаж “Навагодняе чараўніцтва”

 

 

5-7

10.00

Школьная бібліятэка

Пастбіна В.А.

Групавая гутарка “ Я ў сітуацыі прафесійнага выбару”. Тры ступені, вядучыя ўніз”( Шкодныя звычкі).

9-10

12.00

3 паверх

Кабінет № 27

Прындзюк Ф.А.

Спартландыя “Прыгункі”

5-8

9.00

Спартыўная зала

Аўсянік В.В.

Акцыя “Дапаможам птушкам”

1-4

10.00

Школьны двор

Зельманчук М.П.

На працягу канікул

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

2 - 11

згодна графіка

 

кіраўнікі спарт. секцый і аб’яднанняў па інтарэсах

Акцыя “Папяровы клад”

1 - 11

   

кл.кіраўнікі

Кансультацыі па пытаннях прафесійнай арыентацыі навучэнцаў, прававога выхавання дзяцей і падлеткаў

5 - 11

   

СППС

Кансультацыі для бацькоў

бацькі

 

 

Адміністрацыя

СППС