РЭЖЫМ РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ
Графік работы гурткоў на 2 паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
План выхаваўчых мерапрыемстваў 6 школьнага дня на 1 паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
План выхаваўчых мерапрыемстваў шостага школьнага дня на 2 паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Мэты выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
_______________ В.В. Майсюк
_________________ 2024 г
План работы школы на 23 сакавіка 2024 года
№ п/п |
Мерапрыемства |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Адказныя |
Удзельнікі |
Работа гурткоў |
|||||
1. |
Умелыя рукі |
9.00-10.20
|
Вучэбныя майстэрні Цокальны паверх |
Аўсянік В.В. |
5-10 класы |
2. |
Лякарня для кніжкі |
9.50.-10.30 |
Бібліятэка |
Пастбіна В.А |
6-7 класы |
3. |
Турыст-краевед |
10.40-11.20 |
Кабінет № 23 3 паверх |
Галавач А.Ю. |
7-10 класы |
4. |
Гуляем у тэніс |
10.30-11.10 |
Цокальны паверх |
Аўсянік В.В. |
5-10 класы |
5. |
Юны інспектар дарожнага руху |
9.50-10.30 |
Кабінет № 27 3 паверх |
Галавач А.Ю |
1-3,5 класы |
6. |
Шахматна-шашачны |
11.30-12.10 |
Кабінет № 12 2 паверх |
Астапчук М.В. |
5-9 класы |
Факультатыўныя заняткі |
|||||
1. |
Святыні роднага краю |
9.00-9.40 |
Кабінет № 21 3 паверх |
Мельнік Ю.М. |
9 клас |
2. |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
9.50-10.30 |
Кабінет № 21 3 паверх |
Галавач А.Ю. |
9 клас |
3. |
Складаны сказ без складанасці |
10.40-11.20 |
Кабінет № 21 3 паверх |
Астапчук М.В. |
9 клас |
Вучэбныя заняткі |
|||||
1. |
Працоўнае навучанне |
9.50-10.30
|
Вучэбныя майстэрні Цокальны паверх |
Жэлянгоўская Л.В. |
11 клас |
2. |
Працоўнае навучанне |
10.40-11.20 |
Вучэбныя майстэрні Цокальны паверх |
Жэлянгоўская Л.В. |
11 клас |
3. |
Стымулюючыя і падтрымліваючыя заняткі
|
9.00-12.10 |
Вучэбныя кабінеты |
Настаўнікі вучэбных прадметаў |
5-11 класы |
Мерапрыемствы Дзень узаемадзеяння з сям’ёй |
|||||
1. |
Фотавыстава “Мая сям’я” |
9.00.-10.00 |
2 паверх
|
Зельманчук М.П. |
1- 4 класы |
2. |
Конкурсная праграма “Міс Вясна – 2024” |
10.30.-11.30 |
3 паверх Кабінет № 26 |
Мельнік Ю.М. Прындзюк Ф.А. |
5-11 класы |
3. |
Падрыхтоўка да спартыўных спаборніцтваў па футболу |
11.00-12.00 |
1 паверх Спартыўная зала |
Скулавец І.У. |
5-11 класы |
Запрашаем прыняць удзел у мерапрыемствах!