ШЕСТОЙ ДЕНЬ

РЭЖЫМ РАБОТЫ Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

Графік работы гурткоў на 2 паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

План выхаваўчых мерапрыемстваў 6 школьнага дня на 1 паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

План выхаваўчых мерапрыемстваў шостага  школьнага дня на 2 паўгоддзе  2023/2024 навучальнага года

СПРАВАЗДАЧА 2023/2024

Мэты выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

_______________   В.В. Майсюк

_________________ 2024 г

 

План работы школы на 25 мая 2024 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

Удзельнікі

Работа  гурткоў

1.

Умелыя рукі

9.00-10.20

 

Вучэбныя майстэрні

Цокальны паверх

Аўсянік В.В.

5-10 класы

2.

Лякарня для кніжкі

9.50.-10.30

Бібліятэка

Пастбіна В.А

6-7 класы

3.

Турыст-краевед

 10.40-11.20

Кабінет № 23

3 паверх

Галавач А.Ю.

7-10 класы

4.

Гуляем у тэніс

10.30-11.10

Цокальны паверх

Аўсянік В.В.

5-10 класы

5.

Юны інспектар дарожнага руху

9.50-10.30

Кабінет № 27

3 паверх

Галавач А.Ю

1-3,5 класы

6.

Шахматна-шашачны

11.30-12.10

Кабінет № 12

2 паверх

Астапчук М.В.

5-9 класы

Факультатыўныя заняткі

1.

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

9.00-9.40

Кабінет № 21

3 паверх

Галавач А.Ю.

9 клас

2.

Святыні роднага краю

9.50-10.30

Кабінет № 21

3 паверх

Мельнік Ю.М.

 

9 клас

3.

Складаны сказ без складанасці

10.40-11.20

Кабінет № 21

3 паверх

Астапчук М.В.

9 клас

Вучэбныя заняткі

1.

Працоўнае навучанне

9.50-10.30

 

Вучэбныя майстэрні

Цокальны паверх

Жэлянгоўская Л.В.

11 клас

2.

Працоўнае навучанне

10.40-11.20

Вучэбныя майстэрні

Цокальны паверх

Жэлянгоўская Л.В.

11 клас

3.

Стымулюючыя і падтрымліваючыя заняткі

 

9.00-12.10

Вучэбныя кабінеты

Настаўнікі вучэбных прадметаў

5-11 класы

Мерапрыемствы

Дзень узаемадзеяння з сям’ёй

1.

Круглы стол “Чытаем летам усёй сям’ёй”

11.00.-12.00

Бібліятэка

 

Пастбіна В.А.

1-4 класы, бацькі

2.

Конкурсна-гульнявая праграма

“Вясёлыя старты”

11.00-12.00

Спартыўная пляцоўка

Прындзюк Ф.А.

Скрабец Н.М.

Скулавец І.У.

1-7 класы, бацькі

3.

Выстава фотаздымкаў “Вольны час маёй сям’і”

10.00-11.00

2 паверх

Міцкевіч М.У.

5-8 класы

Запрашаем прыняць удзел у мерапрыемствах!